TAJY686M010RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
W magazynie: 383
Vishay Sprague
W magazynie: 6
Vishay Sprague
KEMET
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJY686M010RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJY686M010RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJY686M010RNJ
Opis
CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJY686M010RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V