T495V686M010ATE140 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 565
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 6
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
W magazynie: 1 213
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 383
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 140mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495V686M010ATE140
Numer produktu DigiKey
T495V686M010ATE140-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495V686M010ATE140
Opis
CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T495V686M010ATE140 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
140mOhm