TR3D686M010C0150 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 1 213
Udoskonalony
W magazynie: 572
W magazynie: 527
W magazynie: 490
Similar
W magazynie: 6
Similar
Bezpośrednie
KEMET
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D686M010C0150
Numer produktu DigiKey
TR3D686M010C0150-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D686M010C0150
Opis
CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D686M010C0150 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V