TAJR106M010RNJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TAJR106M010RNJ |
Opis | CAP TANT 10UF 20% 10V 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 0805 (2012 metryczne) 6Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TAJR106M010RNJ Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 6Ohm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,081" x 0,051" (2,05mm x 1,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta R |
Napięcie - znamionowe 10 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |