TACH106M010XTA
Numer produktu DigiKey
478-11046-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-11046-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-11046-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TACH106M010XTA
Opis
CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 0805 (2012 metryczne) 5Ohm
Modele EDA/CAD
TACH106M010XTA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V