TAJP106M010RNJ
Numer produktu DigiKey
478-3281-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-3281-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-3281-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJP106M010RNJ
Opis
CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 0805 (2012 metryczne) 6Ohm
Modele EDA/CAD
TAJP106M010RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,053" (2,05mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
P
Napięcie - znamionowe
10 V