TAJE477K010RNJ
Numer produktu DigiKey
478-1749-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-1749-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-1749-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJE477K010RNJ
Opis
CAP TANT 470UF 10% 10V 2917
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Modele EDA/CAD
TAJE477K010RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V