TACR106M010FTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 344
W magazynie: 890
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 0805 (2012 metryczne) 5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TACR106M010FTA
Numer produktu DigiKey
TACR106M010FTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TACR106M010FTA
Opis
CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TACR106M010FTA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V