SR211A471JAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 152
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
TDK
W magazynie: 360
Murata Electronics
W magazynie: 458
Udoskonalony
W magazynie: 94
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 722
470 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR211A471JAA
Numer produktu DigiKey
478-7722-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR211A471JAA
Opis
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)