SR071A471JARTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 520
W magazynie: 530
TDK
W magazynie: 487
470 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR071A471JARTR1
Numer produktu DigiKey
SR071A471JARTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR071A471JARTR1
Opis
CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,100" (3,81mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,100" (2,54mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)