C322C471JDG5TA
Numer produktu DigiKey
399-5101-ND
Producent
Numer produktu producenta
C322C471JDG5TA
Opis
CAP CER 470PF 1KV NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C322C471JDG5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C