REA1020220M200B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 505
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 19
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Surge
Surge
Nichicon
W magazynie: 10
Nichicon
W magazynie: 388
22 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
REA1020220M200B
Numer produktu DigiKey
478-REA1020220M200B-ND
Producent
Numer produktu producenta
REA1020220M200B
Opis
CAP ALUM 200V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
140 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
196 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
200 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C