UCS2D220MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-7382-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-7382-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UCS2D220MPD1TD
Opis
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UCS2D220MPD1TD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
250 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
500 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
200 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C