ESG226M200AH4EA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 19
Arkusz danych
Surge
W magazynie: 0
Surge
Nichicon
W magazynie: 10
Nichicon
W magazynie: 388
22 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESG226M200AH4EA
Numer produktu DigiKey
399-ESG226M200AH4EATB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ESG226M200AH4EA
Opis
CAP ALUM RAD 105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ESG226M200AH4EA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
160 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
256 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
1.5 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
200 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C