LP1206A0512BNTR\500
Numer produktu DigiKey
478-LP1206A0512BNTR\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-LP1206A0512BNTR\500CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-LP1206A0512BNTR\500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LP1206A0512BNTR\500
Opis
RF FILTER LOW PASS 512MHZ 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
512MHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) szerokość pasma 0,9dB 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
KYOCERA AVX
Tłumienność
0,9dB
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
512MHz
Wysokość (maks.)
0,036" (0,92mm)