LP1206A0512BNTR
Numer produktu DigiKey
478-LP1206A0512BNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LP1206A0512BNTR
Opis
LOW PASS FILTER
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 512MHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) szerokość pasma -0,8dB 1206 (3216 metryczne), 4 podkładki PC
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
KYOCERA AVX
Tłumienność
-0,8dB
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), 4 podkładki PC
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Środek 512MHz
Wysokość (maks.)
0,035" (0,90mm)