NC7WZ14P6X
Numer produktu DigiKey
NC7WZ14P6XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NC7WZ14P6XCT-ND - Taśma cięta (CT)
NC7WZ14P6XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NC7WZ14P6X
Opis
IC INVERT SCHMITT 2CH 2-INP SC88
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przemiennik IC 2 Kanał Przerzutnik Schmitta SC-88 (SC-70-6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NC7WZ14P6X Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (maks.)
1 µA
Prod.
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Seria
Poziom logiczny - niski
0,2V - 1,2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Poziom logiczny - wysoki
1,4V - 3,6V
Status części
Aktywny
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
4,9ns przy 5V, 50pF
Typ logiki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba obwodów
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wejść
2
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-88 (SC-70-6)
Funkcje
Przerzutnik Schmitta
Obudowa / skrzynia
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V