C1206C475K4RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C475K4RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C475K4RALTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C475K4RALTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C475K4RALTU
Opis
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C475K4RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)