KGQ21HCG2D240KT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 737
Arkusz danych
24 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGQ21HCG2D240KT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ21HCG2D240KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ21HCG2D240KT
Opis
CAP CER 24PF 200V NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGQ21HCG2D240KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)