KGQ21HCG2D240GT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ21HCG2D240GTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGQ21HCG2D240GTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGQ21HCG2D240GTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGQ21HCG2D240GT
Opis
CAP CER 24PF 200V NP0 0805
Szczegółowy opis
24 pF ±2% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGQ21HCG2D240GT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)