KGQ21HCG2D240FT
Numer produktu DigiKey
478-KGQ21HCG2D240FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGQ21HCG2D240FT
Opis
CAP CER 24PF 200V NP0 0805
Szczegółowy opis
24 pF ±1% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGQ21HCG2D240FT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,045" (1,15mm)