KGM31BCG2A102KM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 976
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 7 592
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG2A102KM
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2A102KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2A102KM
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2A102KM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)