CC1206KRNPO0BN102
Numer produktu DigiKey
311-4475-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4475-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4475-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206KRNPO0BN102
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G/NPO 1206
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206KRNPO0BN102 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)