KGM31TR72D102KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 22 282
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 900
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
KEMET
YAGEO
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31TR72D102KL
Numer produktu DigiKey
478-KGM31TR72D102KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31TR72D102KL
Opis
CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31TR72D102KL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)