KGM21NR72D331JT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
Knowles Syfer
330 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21NR72D331JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21NR72D331JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21NR72D331JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21NR72D331JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21NR72D331JT
Opis
CAP CER 330PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21NR72D331JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)