CC0805JRX7RABB331
Numer produktu DigiKey
13-CC0805JRX7RABB331TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805JRX7RABB331CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805JRX7RABB331DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JRX7RABB331
Opis
CAP CER 330PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
330 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805JRX7RABB331 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)