KGM21NR72D331JM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 2 990
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
330 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21NR72D331JM
Numer produktu DigiKey
478-KGM21NR72D331JMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21NR72D331JM
Opis
CAP CER 330PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21NR72D331JM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)