KGM21BCG1H1R0CM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
KEMET
1 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21BCG1H1R0CM
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG1H1R0CMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG1H1R0CM
Opis
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21BCG1H1R0CM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)