08055A1R0CA12A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 881
Arkusz danych
W magazynie: 2 279
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
1 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
08055A1R0CA12A
Numer produktu DigiKey
08055A1R0CA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
08055A1R0CA12A
Opis
CAP CER 1PF 50V NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
08055A1R0CA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)