CC0805CRNPO9BN1R0
Numer produktu DigiKey
311-1089-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1089-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1089-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805CRNPO9BN1R0
Opis
CAP CER 1PF 50V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805CRNPO9BN1R0 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)