KGM15AR71H222JM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 43 031
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 031
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Walsin Technology Corporation
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 732
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15AR71H222JM
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR71H222JMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR71H222JM
Opis
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15AR71H222JM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)