KGM15AR72A222JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR72A222JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15AR72A222JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15AR72A222JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR72A222JT
Opis
CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15AR72A222JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)