06035C222J4Z2A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 06035C222J4Z2A |
Opis | CAP CER SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |