KGM05CR71H104KH nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 11 370
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 627 955
Arkusz danych
Bezpośrednie
Cal-Chip Electronics, Inc.
Udoskonalony
TDK
Similar
Murata Electronics
Similar
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
KGM05CR71H104KH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05CR71H104KHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05CR71H104KHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05CR71H104KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05CR71H104KH
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05CR71H104KH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)