KGM05CR71H104KN
Numer produktu DigiKey
478-KGM05CR71H104KNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05CR71H104KNCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05CR71H104KNDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05CR71H104KN
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05CR71H104KN Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)