GRM155C71H104KE19D
Numer produktu DigiKey
490-GRM155C71H104KE19DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GRM155C71H104KE19DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GRM155C71H104KE19DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM155C71H104KE19D
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7S 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7S 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM155C71H104KE19D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)