KGM05AR71H222JN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 795
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 10 373
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05AR71H222JN
Numer produktu DigiKey
478-KGM05AR71H222JNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05AR71H222JN
Opis
CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05AR71H222JN Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)