AU025C222JA72A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 795
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 10 373
Arkusz danych
W magazynie: 0
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AU025C222JA72A
Numer produktu DigiKey
478-AU025C222JA72ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AU025C222JA72A
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)