C0402T222J5RACM110 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla C0402T222J5RACM110 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402T222J5RACM110
Numer produktu DigiKey
399-C0402T222J5RACM110TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402T222J5RACM110
Opis
2200PF 50.0V
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)