KGM05AR71C392KH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 346
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 968
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
KEMET
YAGEO
W magazynie: 109
3900 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05AR71C392KH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05AR71C392KHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05AR71C392KH
Opis
CAP CER 3900PF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05AR71C392KH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)