C0402C392J3RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 7 347
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Udoskonalony
YAGEO
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
YAGEO
W magazynie: 109
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
3900 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C392J3RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C392J3RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C392J3RALTU
Opis
CAP CER 3900PF 25V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C392J3RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)