KGM05AR71E392JH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05AR71E392JHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05AR71E392JHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05AR71E392JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05AR71E392JH
Opis
CAP CER 3900PF 25V X7R 0402
Szczegółowy opis
3900 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05AR71E392JH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)