KGM05ACG1E470GH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 12 002
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 263
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
Murata Electronics
KEMET
W magazynie: 537
TDK
TDK
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
47 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1E470GH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1E470GHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1E470GH
Opis
CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1E470GH Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)