GRM1555C1E470GA01D
Numer produktu DigiKey
490-GRM1555C1E470GA01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GRM1555C1E470GA01DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GRM1555C1E470GA01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM1555C1E470GA01D
Opis
CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GRM1555C1E470GA01D Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)