C1005C0G1H470G050BA
Numer produktu DigiKey
445-5364-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-5364-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-5364-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005C0G1H470G050BA
Opis
CAP CER 47PF 50V C0G 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005C0G1H470G050BA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)