KC2520Z12.2880C1KX00
Numer produktu DigiKey
478-KC2520Z12.2880C1KX00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KC2520Z12.2880C1KX00CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KC2520Z12.2880C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KC2520Z12.2880C1KX00
Opis
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12.288 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
6,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)