KC2520Z11.2896C1KX00
Numer produktu DigiKey
478-KC2520Z11.2896C1KX00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KC2520Z11.2896C1KX00CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KC2520Z11.2896C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KC2520Z11.2896C1KX00
Opis
XTAL OSC XO 11.2896MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11.2896 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KC2520Z11.2896C1KX00 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
6,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)