KC2016K16.3840C1GE00
Numer produktu DigiKey
478-KC2016K16.3840C1GE00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KC2016K16.3840C1GE00CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KC2016K16.3840C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KC2016K16.3840C1GE00
Opis
XTAL OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.384 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
3,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)