DLW5BSM191SQ2L
Numer produktu DigiKey
490-DLW5BSM191SQ2LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-DLW5BSM191SQ2LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-DLW5BSM191SQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLW5BSM191SQ2L
Opis
CMC 5A 2LN 190 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 190 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DLW5BSM191SQ2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Producent
Murata Electronics
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,177" (4,50mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Impedancja przy częstotliwości
190 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
5A