AU031C103KA72A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 30 873
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 66 437
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
KEMET
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KEMET
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AU031C103KA72A
Numer produktu DigiKey
AU031C103KA72A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AU031C103KA72A
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AU031C103KA72A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Zakończenie pozłacane
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)